Zyskaj 10%
przy zapisie
do newslettera
Rezerwuj online:
Sprawdź termin

Zapisz się na nasz
newsletter i otrzymaj

10% zniżki przy
każdej rezerwacji

Mam kod promo

Bankiety

Uroczyste bankiety w samym sercu Lublina? Tylko w IBB Grand Hotel Lublinianka! Usytuowany w samym sercu Lublina hotel od ponad 100 lat stanowi centralny punkt tego miasta. Niezwykle elegancka architektura, wykwintne wnętrza sal bankietowych oraz wyśmienite jedzenie - wszystko to sprawia, że nasz hotel to idealne miejsce na organizację bankietów i innych uroczystości. 

Niezwykłe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. W IBB Grand Hotel Lublinianka doskonale o tym wiemy! Zorganizujemy Twój uroczysty bankiet od A do Z. Otrzymasz wsparcie indywidualnego opiekuna imprezy, dostępnego w każdej chwili. Zapraszamy na organizację eleganckiego bankietu w  IBB Grand Hotel Lublinianka.

Profesjonalna organizacja

Restauracja BelEtage w hotelu Lublinianka to miejsce uznane wśród gości hotelowych z całego świata. Nad oferowanymi w niej daniami pieczę sprawuje szef kuchni Artur Góra, a bogata oferta kulinarna obejmuje zarówno smakowite propozycje, idealne na wystawną kolację, jak również ogromną ofertę dań sezonowych.

Organizujesz firmowy bankiet? Spotkanie z kontrahentami? A może chcesz po prostu zaprosić na kolację ważnych gości? Nasza sala bankietowa czeka na Ciebie! U nas liczyć możesz nie tylko na Indywidualnie przygotowane menu, ale też pomoc ze strony opiekuna Twojego wydarzenia, który na każdym etapie czuwać będzie nad jego odpowiednią oprawą.

Elegancka sala

Zapraszamy do naszego naszego hotelu, który posiada dwupoziomową restaurację i salę bakietową, która pomieści nawet do 150 osób. To idealne miejsce na uroczysty bankiet i inne ważne wydarzenie. Nasza lokalizacja w centrum Lublina w pobliżu Placu Litewskiego powoduje, że nasi goście chętnie wybierają nasz hotel do organizacji bankietów oraz przyjęć.

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

IBB Hotel Collection
Operatorem hotelu jest
międzynarodowa sieć IBB Hotel Collection

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10 % zniżki przy każdej rezerwacji

”Celująca”
89 %
1712 ocen
w 15 portalach
Więcej informacji
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij