Tylko przy REZERWACJI PRZEZ STRONĘ – kawa lub herbata ze słodką niespodzianką GRATIS

Otrzymaliśmy rekomendację Żółtego Przewodnika Gault Millau Polska 2016!

14 grudzień 2015
Otrzymaliśmy rekomendację Żółtego Przewodnika Gault Millau Polska 2016!
14 gru

Otrzymaliśmy rekomendjację II edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska 2016!

Oto jakimi słowami opisała nasz hotel redaktor naczelna Gault&Millau Polska:

"Państwa hotel jest w gronie 100 najciekawszych miejsc w całym kraju, wybranych przez naszych inspektorów. Podstawowym kryterium doboru jest standard oferowanych usług, zgodnie z naszym mottem "Luksusem jest jakość, nie cena.

Polecamy zarówno ekskluzywne hotele, pięknie wystylizowane spa, urokliwe pałacyki, jak i niewielkie pensjonaty z duszą. Pokazujemy miejsca niezwykłe, urzekające, do których warto wracać. Wspólnym mianownikiem każdej przybliżanej przez nas lokalizacji jest pasja, z jaką została stworzona, niezwykła dbałość o gościa oraz pieczołowity dobór nawet najmniejszych detali.

Państwa hotel jest właśnie takim miejscem - doskonale urządzonym, wyraźnie wybijającym się na tle konkurencji, dbającym o każdego gościa. Miejscem, do którego chce się jak najczęściej wracać. Wierzymy, że nasza rekomendacja będzie dla Państwa gości potwierdzeniem jakości oferowanych przez Was usług i zachętą do częstych powrotów"

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

”Celująca”
89 %
3596 ocen
w 12 portalach
Więcej informacji
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij