Tylko przy REZERWACJI PRZEZ STRONĘ – kawa lub herbata ze słodką niespodzianką GRATIS

Konferencje

IBB Hotel Grand Hotel Lublin to również centrum konferencyjne, które doda prestiżu każdemu wydarzeniu, niezależnie od tego czy Wasza firma planuje kameralne spotkania, prezentacje, szkolenia czy duże konferencje.

Zobacz IBB Grand Hotel Lublinianka na stronie http://www.mojekonferencje.pl

Sale konferencyjne Grand Hotelu to eleganckie i stylowe wnętrza, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane. Dokładamy również wszelkich starań, aby usługa cateringowa i obsługa stały na najwyższym poziomie, dzięki czemu zawsze dobrze będziecie wspominać konferencje w Lublinie.

Oferujemy również usługi koordynatora, który pomoże zaplanować i przeprowadzić konferencję w Lublinie. Możemy zadbać o dodatkowe atrakcje, które ubarwią dowolne szkolenia lub konferencje. Lublin to piękne miasto, tętniące kulturą, a konferencja w Lublinie to doskonała okazja, aby poznać je bliżej.

Niezależnie od postawionych wymagań sale konferencyjne IBB Hotel Grand Hotel Lublin i nasza profesjonalna obsługa spełnią Państwa oczekiwania.

 

Opiekunowie klienta pozostają do dyspozycji:

Iwona Derba

81 44 66 189

sales@lublinianka.com

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

IBB Grand Hotel Lublinianka
Od 2003 hotel zarządzany przez sieć
IBB Hotel Collection

”Celująca”
92 %
4669 ocen
w 12 portalach
Więcej informacji
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij