Tylko przy REZERWACJI PRZEZ STRONĘ – kawa lub herbata ze słodką niespodzianką GRATIS

Zapisz się do newslettera i otrzymaj

10% zniżki na rezerwację
*nie dotyczy pakietów

Konferencja prasowa FIVB Volleyball World Grand Prix 2015 w IBB Grand Hotel Lublinianka

31 lipiec 2015
Konferencja prasowa FIVB Volleyball World Grand Prix 2015 w IBB Grand Hotel Lublinianka
31 lip

Po raz pierwszy w Lublinie odbędzie się finałowy turniej FIVB World Grand Prix – prestiżowe rozgrywki w żeńskiej siatkówce. W lubelskiej Hali Globus zagrają trzy najlepsze drużyny II Dywizji WGP – zespoły Holandii, Portoryko, Czech oraz reprezentacja Polski.

 

Cztery zespoły zagrają w Lublinie cztery spotkania, dwa półfinałowe mecze w sobotę (1 sierpnia) oraz mecz o trzecie miejsce i finałowy (2 sierpnia) w niedzielę. Stawką jest awans do I Dywizji.

- W Lublinie coraz częściej odbywają się wydarzenia o charakterze międzynarodowym. Zależy nam na widowiskowych rozgrywkach na poziomie, które przyciągną do Lublina kibiców z Polski i ze świata. Wierzę, że dzięki nowoczesnej infrastrukturze sportowej oraz towarzyszącym w miesiącach letnich wydarzeniom kulturalnym i atrakcjom turystycznym możemy zatrzymać kibiców w Lublinie na dłużej. – powiedział Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Lublin to jedyne europejskie miasto, w którym odbędą się mecze finałowe. Transmisje będzie można obejrzeć m.in. w Telewizji Polsat.

 

 

źrodło;http://www.lublin112.pl/

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na rezerwację *nie dotyczy pakietów

Wyślij
”Celująca”
89 %
3276 ocen
w 15 portalach
Więcej informacji
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij