Nur für die RESERVIERUNG AUF DER WEBSITE - Kaffee oder Tee mit einer süßen Überraschung GRATIS.

Przyjęcia komunijne

Poszukujesz miejsca na komunię w Lublinie, ale oferty kolejnych restauracji jakoś Cię nie przekonują? A gdyby tak zorganizować przyjęcie komunijne w IBB Grand Hotel Lublinianka? Elegancki, pełen historii budynek oraz przepiękne wnętrza sprawią, że organizacja komunii w naszym hotelu będzie wyjątkowym wydarzeniem.

IBB Grand Hotel Lublinianka to jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc w Lublinie. Charakterystyczny punkt na mapie miasta (położony tuż obok Placu Litewskiego), od lat stanowi jeden z najlepiej rozpoznawanych budynków w naszym mieście. Jego piękno i niepowtarzalną atmosferę doceniły już setki Gości z całego świata! Otoczenie naszego hotelu i bliskość Placu Litewskiego są wspaniałym miejscem do wykonania sesji zdjęciowej gości, uczestniczących w przyjęciu komunijnym. Na Placu Litewskm znajduje się również największy w  Lublinie Plac zabaw.

Specjalna oferta na komunię

Chcesz zorganizować przyjęcie komunijne? Zależy Ci na tym, aby było ono dopięte w każdym calu i na długo pozostało w pamięci całej rodziny? Skontaktuj się z nami! Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć komunijnych w Lublinie. Z hotelem Lublinianka komunia Twojego dziecka będzie wyjątkowa!

Wiemy jak sprawić, by komunia Twojego dziecka była niepowtarzalnym wydarzeniem. Hotel Lublinianka to nie tylko miejsce z ponad stuletnią historią oraz pięknym wystrojem wnętrz. To również najwyższej klasy catering. Dość powiedzieć, że menu naszej restauracji jest jednym z najlepszych w Lublinie. A oprócz tego, hotel Lublinianka wyróżnia też profesjonalna obsługa komunii.

Wspaniała atmosfera

Stylowe wnętrza hotelu Lublinianka to idealne miejsce na organizację tak ważnej uroczystości jak komunia. Wyjątkowa atmosfera hotelu Lublinianka sprawi, że komunia stanie się niezapomnianym przeżyciem, zarówno dla Twojego dziecka, jak również dla wszystkich gości. Już dziś sprawdź naszą specjalną ofertę przyjęć komunijnych.

Uzupełnieniem nastrojowego designu wnętrz jest także profesjonalna obsługa, która w pełni zadba o spełnienie wszystkich Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Gwarantujemy, że organizacja komunii w hotelu Lublinianka to pewność doskonałego wyboru. Nie zastanawiaj się - już dziś sprawdź naszą ofertę przyjęć komunijnych!

Wybierz nasz Hotel

IBB Grand Hotel Lublinianka to od lat jedno z najbardziej eleganckich miejsc w naszym mieście. Wyjątkowo elegancka architektura i niepowtarzalny wystrój wnętrz od ponad stu lat przyciągają Gości z całego świata. Zorganizuj komunię w hotelu Lublinianka i zyskaj spokój, ze wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a my zadbamy o resztę, oszczędzając Twój czas i nerwy.

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

IBB Grand Hotel Lublinianka
Seit dem Jahr 2003 gehört
das Hotel zur IBB Hotel Collection.

”Celująca”
89 %
3035 ocen
w 13 portalach
Więcej informacji
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen