Nur für die RESERVIERUNG AUF DER WEBSITE - Kaffee oder Tee mit einer süßen Überraschung GRATIS.

Abonnieren Sie unseren Newsletter und erhalten

10% Rabatt auf Reservierung
*gilt nicht für Pakete

Chrzciny

Chcesz zorganizować chrzciny? Zadbaj o to, by ten ważny w życiu Twojego dziecka dzień otrzymał równie niezwykłą oprawę. I choć miejsc na przyjęcie po chrzcinach w Lublinie nie brakuje, to tylko w IBB Grand Hotel Lublinianka możesz liczyć na tak wyjątkową oprawę. Już teraz sprawdź naszą ofertę na organizację przyjęcia po chrzcinach!

Kamienica, w której mieści się IBB Grand Hotel Lublinianka to miejsce niezwykłe. Nieodłączny element architektury zabytkowej części Lublina. Nastrojowe wnętrza, wysmakowany wystrój, a przede wszystkim doskonała kuchnia oraz profesjonalna obsługa. Jeżeli zatem szukasz idealnego miejsca na chrzciny, to koniecznie zajrzyj do nas!

Menu specjalnie na chrzciny

Masz specjalne życzenia dotyczące cateringu podczas przyjęcia po chrzcinach? Specjalnie dla Ciebie i Twoich gości skomponujemy dokładnie takie menu na chrzciny, jakie tylko sobie wymarzysz. A nad przygotowaniem każdej pozycji z wybranej przez Ciebie karty dań osobiście czuwał będzie szef kuchni, Artur Góra, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół!

Jesteśmy pewni, że chrzciny w IBB Grand Hotel Lublinianka będą niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Nasza kuchnia cieszy się uznaniem wśród gości z całego świata. Bogate w pyszne propozycje menu (m.in. dania sezonowe czy szparagowe) pozwoli Ci skomponować idealne przyjęcie po chrzcinach.

Obsługa przyjęcia

Nad przebiegiem Twojej uroczystości czuwać będzie zespół profesjonalnych i doświadczonych kelnerów, którzy zadbają o niepowtarzalną oprawę i doskonałą atmosferę wydarzenia. Dodatkowo, w każdej chwili możesz zwrócić się do indywidualnego opiekuna Twojej imprezy, który również będzie dla Ciebie dostępny.

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

IBB Hotel Collection
Seit dem Jahr 2003 gehört
das Hotel zur spanischen IBB Gruppe.

Abonnieren Sie unseren Newsletter und erhalten 10% Rabatt auf Reservierung *gilt nicht für Pakete

Wyślij
”Celująca”
89 %
2886 ocen
w 15 portalach
Więcej informacji
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen