Nur für die RESERVIERUNG AUF DER WEBSITE - Kaffee oder Tee mit einer süßen Überraschung GRATIS.

Abonnieren Sie unseren Newsletter und erhalten

10% Rabatt auf Reservierung
*gilt nicht für Pakete

IBB Grand Hotel Lublinianka ma nowego Dyrektora

05 sierpień 2015
IBB Grand Hotel Lublinianka ma nowego Dyrektora
05 sie

W imieniu IBB Hotel Collection mamy przyjemność poinformować, że Pan Marcin Ankiersztejn objął stanowisko Dyrektora w IBB Grand Hotel  Lublinianka.

Pan Marcin będzie odpowiedzialny za zarządzanie hotelem oraz doradzał Zarządowi z zakresu strategii rozwoju. IBB Grand Hotel Lublinianka jest jednym z flagowych obiektów sieci IBB Hotel Collection.

Pan Marcin Ankiersztejn zastąpił poprzedniego dyrektora hotelu, Panią Agnieszkę Mazurkiewicz, która zakończyła współpracę z IBB Grand Hotel Lublinianka w kwietniu 2015 r. Cieszymy się, że czas poszukiwań odpowiedniego kandydata zaowocował decyzją, że wybrany Dyrektor i jego zalety w doskonały sposób dopełnią zespół IBB Grand Hotel Lublinianka.

Marcin Ankiersztejn podczas swojej 10 letniej kariery hotelarskiej pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Hotelu oraz Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu w Hotelu Holiday Inn w Józefowie. Poprzednio piastował pozycję Dyrektora Generalnego w czterogwiazdkowym Windsor Palace Hotel and Conference Center w Jachrance. Oba hotele znajdują się w bliskim sąsiedztwie Warszawy. Swoją karierę hotelarza rozpoczynał w nadmorskim resorcie, Hotelu Senator ****w Dźwirzynie, będąc odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing a w późniejszym czasie pełniąc obowiązki Zastępcy Dyrektora Hotelu.

Pan Ankiersztejn posiada szerokie doświadczenie w sprzedaży i marketingu, zarządzaniu operacyjnym a jego doskonałe podejście do współpracowników jest niewątpliwą cechą, która doskonale wpisuje się w styl zarządzania lansowany przez IBB Hotel Collection.

Życzymy sukcesów :)

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

IBB Hotel Collection
Seit dem Jahr 2003 gehört
das Hotel zur IBB Gruppe.

Abonnieren Sie unseren Newsletter und erhalten 10% Rabatt auf Reservierung *gilt nicht für Pakete

Senden
”Celująca”
89 %
3276 ocen
w 15 portalach
Więcej informacji
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen