Nur für die RESERVIERUNG AUF DER WEBSITE - Kaffee oder Tee mit einer süßen Überraschung GRATIS.

Abonnieren Sie unseren Newsletter und erhalten

10% Rabatt auf Reservierung
*gilt nicht für Pakete

7. Edycja Europejskiego Festiwalu Smaku

02 wrzesień 2015
7. Edycja Europejskiego Festiwalu Smaku
02 wrz

W hołdzie wielokulturowości Lubelszczyzny, Europejski Festiwal Smaku po raz kolejny stanie się kalejdoskopem kultur, smaków i dźwięków. Tym razem krainą, której kultura rozgości się na lubelskiej starówce jest Gruzja.

Przed Bramą Krakowską stanie Gruzińskie Miasteczko Smaku, w którym odbędą się pokazy gotowania, degustacje win, lepienie chinkali, wypiek chaczapuri oraz… pojedynek chaczapuri z lubelskimi cebularzami. Poza kucharzami z całego świata, na ulicach Lublina będzie można spotkać gruzińskich winiarzy, wędrownych lalkarzy z Wrocławia, trębaczy z Macedonii, a nawet hajdamaków z Ukrainy.

Główną gwiazdą 7. edycji festiwalu jest pochodząca z Gruzji wokalistka Katie Melua, która 3 września zaśpiewa na Arenie Lublin. Jej występ poprzedzi koncert równie charyzmatycznej polskiej artystki, Meli Koteluk.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej kulinarnej przygodzie! Ulokowany w samym centrum Lublina IBB Grand Hotel Lublinianka znajduje się o krok od najciekawszych wydarzeń festiwalu!

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

IBB Hotel Collection
Seit dem Jahr 2003 gehört
das Hotel zur IBB Gruppe.

Abonnieren Sie unseren Newsletter und erhalten 10% Rabatt auf Reservierung *gilt nicht für Pakete

Senden
”Celująca”
89 %
3274 ocen
w 15 portalach
Więcej informacji
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen