Tylko przy REZERWACJI PRZEZ STRONĘ – kawa lub herbata ze słodką niespodzianką GRATIS

Generalny remont 3 piętra IBB Grand Hotel Lublinianka zakończony

12 kwiecień 2021
Generalny remont 3 piętra IBB Grand Hotel Lublinianka zakończony
12 kwi

IBB Hotel Collection ma przyjemność poinformować, iż zakończył się remont trzeciego piętra w zabytkowym hotelu IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie. Całe ostatnie piętro zostało poddane generalnemu remontowi, obejmującemu renowację korytarzy, pokoi oraz łazienek.

Michał Bienias, Dyrektor Generalny:Nowe pokoje typu Modern to odpowiedź IBB Grand Hotel Lublinianka na zapotrzebowanie gości, którzy poszukują wygodnych i nowoczesnych wnętrz oraz lokalizacji w samym centrum Lublina. Dzięki przeprowadzonemu remontowi możemy zaoferować 26 zupełnie nowych pokoi, wyposażonych w szereg udogodnień, takich jak: elektrycznie sterowane okna dachowe z funkcją uchylania, przyciemniania oraz całkowitego zaciemniania, materace o 7 poziomach twardości, Smart TV, klimatyzację czy ogrzewanie podłogowe w łazience.

Projekt modernizacji przygotowany został przez pracownię Toya Design z Poznania i oparty został na jednorodnym motywie graficznym, którego wybór nie był przypadkowy – architekci czerpali inspiracje z miejskich kamienic, a motyw powstał dzięki graficznemu przetworzeniu architektonicznych reliefów widniejących na elewacjach kamienic Lublina, wywodzących się jeszcze z renesansu, z tradycji sgraffito.

Vladimir Saal, Prezes Zarządu IBB Hotel Collection: "Cieszymy się, że właściciele tego pięknego hotelu zgodzili się na nową koncepcję przygotowaną specjalnie z myślą o gościach odwiedzających region Lubelszczyzny. Wraz z obietnicą zapewnienia naszym gościom obsługi na najwyższym poziomie, jesteśmy przygotowani na spodziewany wysoki popyt po zniesieniu wszelkich ograniczeń w podróżowaniu zarówno w Polsce, jaki i w UE."

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie dziewięcioma hotelami w Polsce, Niemczech oraz na Malcie. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii 3, 4 i 5-cio gwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie. Sieć oferuje umowy dzierżawy, zarządzania i franczyzowe, a także kupuje atrakcyjne nieruchomości nieposiadające operatora. Na przestrzeni ostatnich czterech lat grupa uruchomiła trzy hotele w Niemczech: IBB Hotel Eichstätt, IBB Hotel Ingelheim, IBB Blue Hotel Paderborn, butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie oraz IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku.

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

IBB Grand Hotel Lublinianka
Od 2003 hotel zarządzany przez sieć
IBB Hotel Collection

”Celująca”
92 %
4525 ocen
w 12 portalach
Więcej informacji
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij