Tylko przy REZERWACJI PRZEZ STRONĘ – kawa lub herbata ze słodką niespodzianką GRATIS

Zapisz się do newslettera i otrzymaj

10% zniżki na rezerwację
*nie dotyczy pakietów

7. Edycja Europejskiego Festiwalu Smaku

02 wrzesień 2015
7. Edycja Europejskiego Festiwalu Smaku
02 wrz

W hołdzie wielokulturowości Lubelszczyzny, Europejski Festiwal Smaku po raz kolejny stanie się kalejdoskopem kultur, smaków i dźwięków. Tym razem krainą, której kultura rozgości się na lubelskiej starówce jest Gruzja.

Przed Bramą Krakowską stanie Gruzińskie Miasteczko Smaku, w którym odbędą się pokazy gotowania, degustacje win, lepienie chinkali, wypiek chaczapuri oraz… pojedynek chaczapuri z lubelskimi cebularzami. Poza kucharzami z całego świata, na ulicach Lublina będzie można spotkać gruzińskich winiarzy, wędrownych lalkarzy z Wrocławia, trębaczy z Macedonii, a nawet hajdamaków z Ukrainy.

Główną gwiazdą 7. edycji festiwalu jest pochodząca z Gruzji wokalistka Katie Melua, która 3 września zaśpiewa na Arenie Lublin. Jej występ poprzedzi koncert równie charyzmatycznej polskiej artystki, Meli Koteluk.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej kulinarnej przygodzie! Ulokowany w samym centrum Lublina IBB Grand Hotel Lublinianka znajduje się o krok od najciekawszych wydarzeń festiwalu!

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
e-mail: grandhotel@lublinianka.com

IBB Hotel Collection
Operatorem hotelu jest
międzynarodowa sieć IBB Hotel Collection

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na rezerwację *nie dotyczy pakietów

Wyślij
”Celująca”
92 %
4115 ocen
w 13 portalach
Więcej informacji
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij